ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4823356
*
nr 482 3356
Spegel
1920-tal, höjd: 65
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2007
kl 17:16:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/8 12:26:02
1
100 kr
24/8 13:15:56
2
200 kr
26/8 17:24:08
3
300 kr
27/8 01:51:50
4
300 kr
27/8 09:20:49
5
350 kr
27/8 15:55:37
3
450 kr
27/8 16:39:37
6
1.000 kr
27/8 17:00:20
7
700 kr
27/8 17:01:15
7
900 kr
27/8 17:01:44
7
1.200 kr
27/8 17:04:36
6
1.200 kr
27/8 17:05:09
6
1.300 kr
27/8 17:08:17
7
1.700 kr
27/8 17:10:04
6
1.500 kr
27/8 17:10:59
6
1.700 kr
27/8 17:11:54
6
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 482 3356
Spegel
1920-tal, höjd: 65
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/8 12:26:02 | 1 | 100 kr |
24/8 13:15:56 | 2 | 200 kr |
26/8 17:24:08 | 3 | 300 kr |
27/8 01:51:50 | 4 | 300 kr |
27/8 09:20:49 | 5 | 350 kr |
27/8 15:55:37 | 3 | 450 kr |
27/8 16:39:37 | 6 | 1.000 kr |
27/8 17:00:20 | 7 | 700 kr |
27/8 17:01:15 | 7 | 900 kr |
27/8 17:01:44 | 7 | 1.200 kr |
27/8 17:04:36 | 6 | 1.200 kr |
27/8 17:05:09 | 6 | 1.300 kr |
27/8 17:08:17 | 7 | 1.700 kr |
27/8 17:10:04 | 6 | 1.500 kr |
27/8 17:10:59 | 6 | 1.700 kr |
27/8 17:11:54 | 6 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27